День учнівського самоврядування

День учнівського самоврядування

12 жовтня, 2015р. 0 повiдомлень 789

   02 жовтня 2015 року в Центрі ПТО м. Житомира відзначали День працівників освіти. Для нашого навчального закладу вже традиційним заходом у рамках святкувань стало проведення Дня учнівського самоврядування. Саме у це свято учні  можуть спробувати себе у ролі педагогічних працівників. 

  День самоврядування у Центрі ПТО розпочався з урочистої загальноучилищної  лінійки, на якій директор Центру  П.М.Чернюк побажав колегам міцного здоров'я, творчих злетів, натхнення, оптимізму та хороших, щирих учнів. Адміністрація центру вручила почесні грамоти педагогічним працівникам за плідну творчу працю. П.М.Чернюк передав дублеру Мегедь Д. свої повноваження.

  «Родзинкою» заходу став виступ танцювального гуртка «Лілея», який під керівництвом Зубрицької Л.О., підготував чудовий патріотичний  флешмоб  «Моя - барвиста Україна» .

  Учні серйозно підготувалися до Дня самоврядування провели конкурс на кращу стіннівку та квіткову композицію до Дня працівників освіти, й старанно виконували покладені на них обов’язки.

  Одним із найцікавіших заходів Дня учнівського самоврядування стала акція «Поміняй посмішку на цукерку» організована та проведена учнівською радою за підтримки учнівського профспілкового комітету .

  Після навчальних занять відбулась святкова підсумкова лінійка, на якій  дублери адміністрації вручили подяки всім педагогічним працівникам за плідну працю та відданість обраній професії.

 

МультиВход