ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА У ЦПТО

ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА У ЦПТО

05 березня, 2018р. 0 повiдомлень 515

Якось вже не один раз  так складалося,  що у середу у Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбуваються дні, так званого, соціального партнерства.

У цей день навчальний заклад гостинно відкриває двері навчального психологічного кабінету громадським організаціям, створюючи відкритий простір для обміну знаннями, досвідом та налагодження співпраці.

28 лютого 2018 року до нас завітали давні друзі та партнери @ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, @ЖОМГО "Паритет"/Zhytomyr Youth NGO "Parity" та @Last Bell Ministries.

Вже декілька років поспіль @Last Bell Ministries щосереди проводить на базі @Центр професійно-технічної освіти м. Житомира заняття з молоддю соціально вразливих категорій. @Андрій Криворучко та @Julie Nesterenko сьогодні навчали учнів  з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, навичкам самопрезентації.

Питанням фінансової грамотності та особистої фінансової безпеки були присвячені інтерактивні заняття, проведені @ЖОМГО "Паритет"/Zhytomyr Youth NGO "Parity". @Наталія Тарасенко та @Олена Остапчук поділилися з учнями знаннями з фінансової грамотності, досвідом планування особистого бюджету та навичками уникати фінансових «пасток».

Заняття «Я і поліція» організувала та провела сьогодні @ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ.

 

 

  

Любі наші друзі! Дякую Вам за величезний внесок в освітній процес та розвиток життєвої компетентності наших учнів! Нехай повертається зі сторицею!

 

МультиВход