День самоврядування

День самоврядування

03 жовтня, 2016р. 0 повiдомлень 873

 

29 вересня 2016 року в Центрі ПТО м. Житомира відзначали День працівників освіти. Для нашого навчального закладу вже традиційним заходом у рамках святкувань стало проведення Дня учнівського самоврядування, якому виповнилось 20 років. Саме у це свято учні можуть спробувати себе у ролі адміністрації закладу та педагогічних працівників.

            Розпочалося дійство з урочистої лінійки та педагогічного флешмобу. В небо злетіли різнокольорові кульки – вітання зі святом від учнів.

            На свято були запрошені директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області Васильчук В.А., голова Корольовської районної ради м. Житомира Соя О.В., заступник голови міської профспілкової організації Шевченко Н.Г., керуючий філією Житомирського обласного управління «Ощадбанк» Можар В.М. та ветерани праці Центру.

            Протягом дня були проведенні майстер-класи з слюсарної справи та фігурного водіння трактора і автомобіля, змагання професіоналів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», виставка зварних робіт з металу. Учні з професії «Кухар, офіціант», «Кухар, бармен» частували гостей, учнів та педагогічний колектив випічкою та дерунами власного приготування.

            Крім того на території Центру проводилися різні розважально-патріотичні заходи, а для розвантаження та попередження емоційного вигорання, як учні, так і педагогічні працівники могли завітати до психотерапевтичної арт-майстерні, де пригощали чаєм та пропонували антистресові заняття майстер - клас «Ведмедик-оберіг», релакс-акція «Розмальовка-антистрес»,терапевтичний практикум «Ниткова-лялька».

  

  

  

  

  

 

 

  

 

  

  

  

МультиВход