День психолога

День психолога

24 квітня, 2015р. 0 повiдомлень 742

23 квітня відзначають Всеукраїнський день психолога. З нагоди цього свята у Центрі ПТО м. Житомира було проведено низку заходів, спрямованих на поширення  та популяризацію психологічних знань серед учнів.

 Напередодні свята працівники психологічної та методичної служби до усіх інформаційних куточків навчального закладу розмістили «перлини психологічної мудрості» - вислови відомих психологів, філософів, громадських діячів.

У день свята було проведено акцію «Зелена стрічка» - учням, педагогам, гостям навчального закладу пропонувалось оздобити свій одяг зеленою стрічкою, яка символізувала весну, відродження, гармонію, дружбу та співпрацю з психологічною службою Центру. Також учасники обирали собі кредо на день. До акції приєднались усі, навіть спеціалісти Житомирського обласного Центру СССДМ, який саме у цей день проводили спільно з працівниками служби заняття для учнів.

З учнями групи № 21 було проведено годину психолога за темою «Я, ми, вони». Класний керівник групи №11 Козловська Н.М. у цей день для учнів групи провела брейн-ринг «Людина і здоров'я», у якому значну увагу приділила психологічному та духовному здоров'ю.

 

 

 

МультиВход