Батьківські збори

Батьківські збори

15 квітня, 2019р. 0 повiдомлень 631

13 квітня 2019 року в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира пройшли загальноучилищні батьківські збори на тему "Безпечне сімейне середовище – основа формування успішної особистості "

Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу та створеня безпечного освітнього середовища.

У зборах взяли участь  батьки, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки і з розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Директор Центру Перелигін М.М., та заступник з навчально-виробничої роботи Любченко Л.В., зупинились на  обговорені стану навчально-виробничої та виховної роботи та підготовку до ЗНО.

 

Соціальний педагог  Центру Присяжнюк В.Ю., поспілкувалась з батьками на тему  «Безпечне сімейне середовище - як запорука успішного розвитку особистості»

 

Також батьки мали нагоду ознайомитись з матеріально-технічною базою закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподіваємося і надалі на плідну співпрацю з батьками, адже, як сказав В.О. Сухомлинський: «Сім’я — перше джерело, з якого починається велика ріка почуттів і переконань»

МультиВход