Батьківські збори

Батьківські збори

30 жовтня, 2018р. 0 повiдомлень 664

27 жовтня 2018 року в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбулися загальноучилищні батьківські збори на тему «Співпраця навчального закладу та батьків щодо забезпечення благополуччя і безпеки дитини»

Під час зборів директор Центру Перелигін М.М. запросив батьків до конструктивного діалогу та означив стан справ щодо успішності учнів, закликав батьків проявляти більший інтерес до навчання та дозвілля своїх дітей.

 

Основними завданнями сучасного освітнього закладу є створення безпечного освітнього середовища. Саме тому темою батьківських зборів що відбулися була «Співпраця навчального закладу та батьків щодо забезпечення благополуччя і безпеки дитини»

Соціальний педагог Присяжнюк В.Ю. надала батькам вичерпну інформацію про поняття «Булінг», протидії боулінгу та заходи щодо забезпечення благополуччя і безпеки дитини та відповідальність батьків за виховання своїх дітей.

У зборах взяла участь інспектор ювенальної превенції Житомирського відділу поліції Броновицька Леся Анатоліївна.

Заступник директора з НВР Любченко Л.В. ознайомила всіх з особливостями організації професійної підготовки  в Центрі та про підготовку до проведення ЗНО в 2019 році.

По завершенні зборів батьки мали змогу оглянути навчальну базу Центру.

 

 

 

 

 

МультиВход