Акція Міняю цигарку на цукерку

Акція Міняю цигарку на цукерку

29 листопада, 2019р. 0 повiдомлень 654

Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day) — відзначається щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу. Встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Мета Міжнародного дня відмови від паління — сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 90% смертей від раку легенів, 75% - від хронічного бронхіту і 25% - від ішемічної хвороби серця обумовлені палінням.

29 листопада учні Центру професійно-технічної освіти м.Житомира спільно з практичним психологом Кокуцою В.В., також долучились до цього заходу і вирішили провести акцію «Міняю цигарку на цукерку» з метою пропаганди здорового способу життя, активісти учнівської ради Центру пропонували учням позбутися пагубної звички «паління» хоча б помінявши цигарку на солодку цукерку.

 

Учні із задоволенням брали участь у цій акції та ласували цукерками.

 

 

 

За результатами акції було знищено 53 цигарки.

 

 

МультиВход