25-річниця Студентської революції на граніті

25-річниця Студентської революції на граніті

22 жовтня, 2015р. 0 повiдомлень 824

        У Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира проведено заходи, присвячені 25-й річниці Революції на граніті з метою формування громадянських почуттів, збереження пам’яті про борців за незалежність України, консолідації учнів навколо ідеї захисту України.

          Революція на граніті стала переломним моментом в утвердженні незалежності України, а молоде покоління вже на початку 90-х років засвідчило своє бажання і відстояло право жити у вільній демократичній державі. Юнацький ентузіазм, помножений на чітку та продуману організацію акцій, дав змогу проявити неабиякий політичний потенціал українського молодіжного руху, який змусив рахуватися з собою і тодішніх компартійних можновладців, і досвідчених діячів опозиції.

          Враховоючи важливе значення цих подій для здобуття Україною незалежності,  в Центрі ПТО проведені  наступні заходи :

  1. Протягом 2-17 жовтня  2015 року діяла  відкрита фотовиставка «Революція на граніті – шлях до майбутнього»;
  2. Протягом 13 жовтня – 15 жовтня 2015 року проведені виховні години у групах за темою «Революція на граніті – перший Майдан»;
  3. 8 жовтня учні переглянули документальний фільм “16 днів. Революція на граніті”. (Авт. Л. Чайка) і взяли активну участь в його обговоренні;
  4. Круглий стіл “Молодь у боротьбі за відновлення української державності: Революція на граніті. Помаранчева революція. Революція Гідності”.

 

МультиВход