Звіт про роботу Всеукраїнської навчально-практичної конференції

Звіт про роботу Всеукраїнської навчально-практичної конференції

24 вересня, 2021р. 0 повiдомлень 48

Починаючи з 20 вересня 2021 року протягом тижня на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира проходила Всеукраїнська навчально-практична конференція "Інновації в сучасній сантехнічній освіті".

22 вересня відбулась цікава зустріч здобувачів освіти 25 групи з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" Центру професійно-технічної освіти м.Житомира з організаторами Всеукраїнської навчально-практичної конференції "Інновації у сучасній сантехнічній освіті"2021.

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

24 вересня відбувся майстер - клас від Романа Летнянка в групі 25 Ц ПТО м.Житомира "Інновації в сучасній сантехнічної освіті" Edup публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні. 

 

 Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, обувь и в помещении) Возможно, это изображение (2 человека)

Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят) Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)

Як краще познайомитися з професією? Лише на практиці!23 вересня учні І курсу Центру професійно-технічної освіти Житомира знайомилися з процесом виробництва сантехнічної продукції на заводі Geberit у м. Славутич.24 вересня вони дізнавалися про те, які навички та знання потрібні для того, щоб досягти успіху у професії та отримати високооплачувану роботу. Практичною частиною заходу став тренінг з використання сантехнічного інструменту та ущільнюючих матеріалів, який провів інженер-монтажник Роман Летнянка, двократний чемпіон України серед інсталяторів (Install Batlle 2017, 2018), бронзовий чемпіон міжнародного конкурсу інсталяторів Grundfos Installer Championship.Серія заходів мала на меті мотивувати учнів на якісний розвиток у професії та орієнтування у вимогах, які необхідні для подальшого успіху.
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, на открытом воздухе и текст «GEBERIT»)
Один з найцікавіших заходів тижня – квест для молоді з професійної орієнтації.Школярі виконували завдання та дізнавалися про особливості профтех освіти. Що цікаво, серед традиційно чоловічої компанії були й дівчата.
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении) Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и в помещении)
 
МультиВход