Музей бойової слави

Музей бойової слави


«… Війна – це завжди жорстокість і несправедливість. Вона приходить незванно, саме в той час, коли на неї не чекаєш. Не віриш в те, що це може бути сьогодні, в наші дні, в нашій країні. Без дозволу історії, ти й сам стаєш історією, її героєм. 

В музеї Бойової Слави Центру  з’явився новий стенд, присвячений подіям на Майдані та війні на сході країни.

Матеріали та інформацію для експозиції готували спільними зусиллями викладач історії Ярмолюк М.М. та учні нашого навчального закладу. Виставка діє на постійній основі.

Зокрема, тут представлено фото подій на Майдані, відомості про  наших випускників, які героїчно загинули, відстоюючи честь та цілісність держави, література, присвячена цим подіям, тощо. Експозиція ще не завершена, вона розширюватиметься.

Пам'ять – це потужний чинник, завдяки якому людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою. Людська пам’ять здатна зберігати і відтворювати життєвий шлях попередніх поколінь. Адже кожен етап із життя народу залишає свій унікальний слід в історії. І саме музеї перетворюють швидкоплинне минуле у вічне.

Роль музею є надзвичайно важливою для формування в кожного учня глибокого розуміння  приналежності до українського народу й держави, віри в духовні сили нації, вміння правильно розуміти цінності та власну історію.

Оформлення експозиції музею оригінальне, кожна деталь у художньому оформленні музею покликана допомогти прийдешнім поколінням зрозуміти і пропустити через свою свідомість трагедію війни та велич подвигу нашого народу.

В «Музеї Бойової слави» була проведена  робота по вдосконаленню і оновленню матеріалу. Робота музею була побудована з урахуванням недоліків, продовжено збір речових експонатів та розвитку дослідницької роботи. За даний період роботи було долучено два стенди «Війна на сході України 2014 року» та «Працівники, учні Центру, військові частини житомирщини  в зоні АТО» де зібраний матеріал членами гуртка. Активну участь взяв в поповненні експозиції  викладач історії Ярмолюк М.М. та учні пошукової бригади.