Бібліотека та обеліск

Бібліотека та обеліск


        Бібліотека – це  інформаційно-ресурсний  центр  навчального закладу.  Ми працюємо над створенням нової моделі бібліотеки, щоб забезпечити потреби сучасної освіти.

        Тому ми  і співпрацюємо  з видавництвами „РАНОК” м. Харків, „ЕКОТРАНС” м. Львів, „КОНДОР” м. Київ.

       Сучасному суспільству потрібні виховані, гармонійно розвинені, толерантні особистості,  які здатні до саморозвитку та самореалізації.

       Бібліотека   намагається   розвивати  такі особистості, виховувати естетичні смаки, захоплювати красою слова та збагачувати їх духовний світ.

      Саме для цього при бібліотеці працює літературно-музичний клуб „ЛІРА”.

        Тут поруч з старшим поколінням поетів-аматорів, творять молоді майбутні поети. Клуб став своєрідним осередком творчого спілкування всіх, кому не байдуже Слово, улюбленим місцем творчої співпраці.

        Підсумком такої праці є альманах поетичних доробок „Ті, що закохані в поезію”. На сторінках альманаху розміщено фото та адреси поетів–аматорів з  передмовою, де розкривається внутрішній світ автора.

         Іде постійне поповнення  новими матеріалами.   

         Бібліотека  тісно співпрацює з музеями Житомира, а також Житомирської області. Ми запрошуємо до  себе з пересувними   виставками картин, які експонуються в  читальному залі  бібліотеки.

         Учні мають  можливість познайомитися з витворами мистецтва.

         Свої надбання демонстрували такі музеї, як:

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука.

Літературно-меморіальний музей В.Г Короленко.

Житомирський краєзнавчій музей